אודות

הסיפור שלנו

חוות ואדי ינשוף היא חווה אורגנית משפחתית החווה הוקמה לפני כ-25 שנה בוואדי קטן באזור החקלאי של ראש פינה. אנחנו מיישמים חקלאות פרמאקלצ'ר ולא משתמשים בשום חומרים מלבד קומפוסט ומים להשקיה.

אנחנו מאמינים שכמו שלגוף שלנו יש מערכת חיסון כך גם לאדמה ולצמחים סך חלקי החווה והתקשורת שנוצרה בין החלקים השונים יוצרים שטח אדמה בריא ואין צורך בריסוסים או דשנים.

בשל צורת החקלאות שלנו שהיא שילוב בין גידולים שונים ובשל העובדה שאנחנו משאירים חלקים מהחווה לצמחית הבר המקומית האדמה נותנת לנו אוצרות והפתעות – כמו צמחי בר להפקת שמנים או להכנת תבלינים.

החזון שלנו – לייצר תוצרת חקלאית בריאה לאדם ובריאה לאדמה. מכירת התוצרת ישירות לקהל שלנו, מה שנקרא מהחווה-לצלחת. ללא דשנים ללא ריסוסים עם כבוד לשאר הייצורים שחולקים איתנו את החווה (ציפורים וחיות אחרות).

על התוצרת

בין מוצרי החווה – זיתים. שמן זית, נבטים, תבלינים, ופירות מסוגים שונים שגדלים ביער המאכל שלנו שמני תשרית-שמופקים מצמחי בר שגדלים בחווה כמו קלנדולה, אזוב, פרע ועוד ומספר מוצרים בעיבוד קל כמו – לדר, ריבות ועוד.

ייצור מוצרים בעיבוד קל – כל החומרים המזינים נשארים במוצר – למשל ייבוש פירות ב 40 מעלות ייבוש תבלינים – בשיטה האיטית והמסורתית במקום מוצל לאורך מספר שבועות. 

האריזות שלנו מחומרים מתכלים (ביו פלאסטיק- מתירס או כלים מקנה סוכר או במבוק) או צנצנות שבהם ניתן לעשות שימוש חוזר ותמיד אפשר להחזיר לנו ניתן לבוא לחווה לסיורים בשילוב ארוחת טעימות.

סגירת תפריט